Jednotka SDH Mořkov se starostkou Ivanou Váňovou a místostarostou Jiřím Navrátilem

Vítejte na webových stránkách Sboru dobrovolných hasičů obce Mořkov!

Od roku 1889 jsme srdcem této komunity, neúnavně chránící životy a majetek našich spoluobčanů. Jsme hrdí na naši dlouhou historii a bohaté zkušenosti, které jsme získali během let. Naše oddanost a vášeň pro hasičskou službu jsou nám vlastní a každý den se s nadšením vrháme do pomoci nejen v obci Mořkov, ale i v našem okolí.

S naším moderním technickým vybavením jsme připraveni čelit jakýmkoli výzvám, které se nám předloží. Naše hasičská stanice je vybavena špičkovým zařízením a nástroji, abychom mohli rychle a efektivně reagovat na různé druhy mimořádných událostí. Důkladně se věnujeme údržbě a modernizaci našeho vybavení, abychom byli vždy připraveni poskytnout nejlepší možnou pomoc.

Na našich webových stránkách najdete podrobné informace o našich činnostech a aktivitách. Pravidelně se účastníme tréninků a cvičení, abychom udrželi své dovednosti na nejvyšší úrovni. Pořádáme také vzdělávací programy pro veřejnost, které zvyšují povědomí o požární prevenci a bezpečnosti. Máme také čest spolupracovat s dalšími organizacemi a sbory dobrovolných hasičů, abychom posílili sílu našeho společenství a zlepšili naše schopnosti.

Doufáme, že vám naše webové stránky poskytnou přehled o naší práci a zároveň vás informují o tom, jak se můžete zapojit. Přijďte se podívat na naší stanici, kde vás rádi přivítáme a ukážeme vám náš sbor. Pokud máte zájem se připojit k našemu týmu dobrovolných hasičů, dejte nám vědět. Jsme otevřeni novým členům a rádi bychom vás přijali mezi nás.

Děkujeme vám za váš zájem o Sbor dobrovolných hasičů obce Mořkov. Společně se staráme o naši obec a její obyvatele a společně jsme silní.

Comments are closed.